Každý dlouhodobý vztah dříve nebo později zabřede do stereotypů. Ale věřte tomu, že i po mnoha letech můžete svého partnera příjemně překvapit. A stojí to za to.

Připravte mu soukromou hostinu

O tom, že láska prochází žaludkem, nemůže být sporu. Za ty roky, co spolu jste, již určitě víte, jaká jídla má váš partner nejraději. Že mu je občas vaříte? Tentokrát ho ale překvapte tím, že mu jich připravíte víc – jenom menší porce, aby si mohl pochutnat na všem. A vedle talíře mu postavte půllitr s pivem.

Jděte s ním na zápas jeho oblíbeného týmu

Že vám sport nic neříká? Když vám vypráví o úspěších svého oblíbeného fotbalového nebo hokejového týmu, pouštíte to jedním uchem dovnitř a druhým ven? Ujistěte ho, že vás jeho koníčky zajímají. Kupte lístky na zápas a vyrazte jeho týmu fandit společně. Třeba vás překvapí, jak moc vás to nakonec bude bavit. A váš partner to jistě ocení, ví přece, jaká to pro vás je „oběť“.

Hezky se oblékněte a vyrazte do společnosti

Muži mají rádi, když se se svou partnerkou mohou někde pochlubit. Bere vás s sebou na nějakou důležitou firemní akci? Dejte si záležet na svém vzhledu a buďte naprosto okouzlující. Zajděte si na kosmetiku a ke kadeřnici, nechte si udělat hezké nehty a oblékněte si nádherné šaty. Svému muži tím uděláte radost, dáte mu najevo, že ho podporujete v jeho kariéře, a on se vedle vás bude cítit dobře – zvlášť když uvidí závistivé pohledy ostatních.

Dejte mu svobodu

Jste zvyklí trávit každý den spolu? V tom případě nebude na škodu, když tento návyk změníte. Nechte ho, ať si zajde s kamarády do hospody. Sama si můžete vyrazit s kamarádkami, které jste dlouho neviděla. Když spolu nebudete trávit tolik času, budete se na sebe více těšit.

Odhoďte stud i šaty

Jedním ze základních kamenů každého dobrého vztahu je samozřejmě kvalitní sex. Už jiskření mezi vámi není, co bývalo, a postel se pod vámi tolik neotřásá? Dodejte vašemu sexuálnímu životu šťávu. Udělejte mu striptýz, užijte si spolu perličkovou koupel nebo vyzkoušejte novou polohu. Fantazii se meze nekladou.


Image by Gratisography at Pexels.com