Mají vaši přátelé před sebou velký den a vy se ho chystáte oslavit s nimi? Už se nemůžete dočkat, až jim popřejete spoustu štěstí do společného života? Jestliže se termín jejich svatby rychle blíží, patrně teď mají plnou hlavu příprav – od tvorby zasedacího pořádku přes sepisování manželských slibů až po fantazírování nad nadcházející svatební nocí. Přichystat se ale musíte i vy. Na co nesmíte zapomenout, než vyrazíte na svatbu?

Obstarejte svatební dar

Přijít na svatbu bez dárku by bylo pořádné faux pas. Praktičtí budoucí novomanželé si obvykle sami sepíší seznam svých přání – striktně se ho držte, ať se jim doma nesejdou tři mixéry a dva vysavače. Ne zrovna originálním, za to však velmi vítaným darem jsou i peníze. Můžete je dát třeba do truhličky nebo zaplést do kytice, ať to není tak fádní.

Zajděte si ke kadeřnici a na kosmetiku

Chcete vypadat jako ze škatulky? Nechte se opečovávat odborníky. Kadeřnice vám může udělat hezký účes a na kosmetice se vám postarají o pleť a líčení.

Oblékněte si pěkné šaty

Při výběru oblečení dbejte na pokyny, jaké vám budoucí novomanželé dají. Je v módě dělat svatby laděné do určité barvy. Fotky pak vypadají moc hezky. Nesnažte se proto experimentovat a zbytečně na sebe strhávat pozornost, není to váš den, ale jejich. A hlavně – neberte si na sebe bílé šaty. Nevěsta by z toho asi neměla zrovna radost a kdyby si vás ženich při bujaré oslavě spletl, mohlo by být zaděláno na velmi rychlou manželskou krizi.

Dejte vale splínům

Hoďte aspoň na jeden den za hlavu všechny své problémy a dobře se bavte. Na své svatbě nikdo nechce koukat na přátele, kteří se tváří, jako by snědli misku citrónů. Pěkně se odvažte a postarejte se o zábavu.

Udělejte vše, co si novomanželé budou přát

Ať už vás nevěsta nebo ženich požádají o cokoli, splňte jim přání. Dopřejte jim den, na který nikdy nezapomenou.


Photo by freestocks.org from Pexels