Máte pocit, že váš vztah ustrnul na mrtvém bodě? Partner už vás nehýčká, nezahrnuje vás dárky a vše bere jako automatiku? Chybí vám ty chvíle, kdy se mohl zbláznit, jen co se na vás letmo podíval jiný muž? Donuťte ho znovu žárlit, vašemu vztahu to vrátí jiskru. Nezapomeňte ale, že nic se nemá přehánět. Trocha žárlivosti může být prospěšná, pokud je však příliš častá a intenzivní, obě strany to brzy začne ničit.

Hoďte se do gala

Chodíte doma v teplácích a ven si oblékáte pohodlné džíny a volné tričko? Když si na sebe tentokrát vezmete přiléhavé šaty a lodičky na vysokém podpatku, můžete si být jistá že, váš partner bude dumat nad tím, co se děje.

Vytáhněte odvážné oblečení

Je nejvyšší čas se odvázat. Vezměte si top s hlubokým výstřihem, krátkou sukni a vyrazte za zábavou. Váš partner nemusí vědět o tom, že míříte na dámskou jízdu.

Najděte si nové přátele

Je váš partner zvyklý na to, že všechen svůj volný čas věnujete jemu? Běžte do společnosti a najděte si nové přátele. Jistě se s nimi pobavíte a váš muž bude jen naštvaně sedět doma.

Dejte si na sociální sítě smyslnou fotku

Co víc může vašeho partnera popudit než to, když uvidí, jak se líbíte ostatním? Dejte si na Facebook novou profilovou fotku, na které vám to bude proklatě slušet. Sociální sítě mají tu výhodu, že je hned jasné, jak populární daný příspěvek je. A lidé jsou v rozdávání lajků štědří, třeba si na vás vzpomene i spolužák ze základky, kterého jste deset let neviděla. Až bude váš partner projíždět profily lidí, kteří vám „dali palec“, bude u toho pořádně pěnit.

Buďte úspěšná v práci

Soustředit se na práci vám může přinést řadu výhod. Vyděláte si víc peněz a pokud šéf pozná, že se opravdu snažíte, může vás povýšit. V takovém případě si vás ostatní pracovníci budou předcházet – a když váš partner uvidí, že vám lichotí vaši podřízení, jistě to v něm nějakou tu žárlivost vzbudí.


Photo by rawpixel.com from Pexels