Konečně jste se dočkala a muž vašich snů vás pozval na schůzku? Nebo zkoušíte štěstí při rande naslepo? Pak určitě přemýšlíte, co si máte vzít na sebe. O tom, že první dojem je důležitý, nemůže být pochyb.

Oblékněte se podle příležitosti

Ze všeho nejvíce záleží na tom, co máte na první schůzce v plánu dělat. Pokud by váš (budoucí) partner byl akční a pozval vás třeba na squash nebo jinou sportovní aktivitu, nebylo by zrovna vhodné a ani praktické, kdybyste tam běhala ve společenských šatech a v botách na podpatku. Kromě toho, že byste si mohla zlomit kotník, byste asi neudělala moc dobrý dojem. A stejně tak se nehodí, abyste na večeři do drahé restaurace přišla v teplácích. Nenápadně proto zjistěte, jaké má váš protějšek úmysly. Pokud vám to nebude chtít prozradit s tím, že je to překvapení, prostě se zeptejte, co si máte vzít na sebe. Zabráníte tak velkému faux pas.

Podtrhněte své ženské zbraně

Zvýrazněte své přednosti. Máte bujný dekolt? Nebojte se většího výstřihu. Nebo máte hezký vysportovaný zadeček? Nechte ho vyniknout v krátké sukni či přiléhavých kalhotách.

Nebuďte až příliš vyzývavá

Jedním dechem ale musíme dodat, že nic se nemá přehánět. Pokud byste dorazila skoro víc nahá než oblečená, nic dobrého by si o vás určitě nepomyslel. Nebo by to celé skončilo vztahem na jednu noc.

Buďte svá

Nepotlačujte svou osobnost a nesnažte se za každou cenu zalíbit. Pokud hledáte partnera na celý život nebo aspoň na dlouhodobý vztah, neměla byste se přetvařovat. Máte ráda extravagantní oblečení a výrazné barvy? Klidně se tak oblékněte.

Měla byste se cítit pohodlně

Myslíte si, že na první rande musíte přijít ve svém nejlepším oblečení? Není tomu tak. Pokud byste si třeba vzala lodičky na vysokém podpatku, v nichž si nejste při chůzi zrovna jistá, nebo šaty, které musíte neustále kontrolovat, nedopadlo by to dobře. Místo na milou konverzaci byste se musela soustředit na jiné věci.


Image by photostock at FreeDigitalPhotos.net