Image by iconmac at FreeDigitalPhotos.net

Už se vám dlouho líbí kolega a tajně si malujete společnou budoucnost? Nebo k vám do firmy nastoupil někdo nový a je zatraceně sexy, má uhrančivý pohled a ještě ke všemu se vám s ním skvěle povídá? Jakmile vypustí z pusy nějakou hlášku, už se smíchy popadáte za břicho? Jenže vás má akorát tak za milou kolegyni nebo kamarádku, či to dokonce vypadá, že nemá ponětí, že existujete? Je čas to změnit. Vytáhněte své ženské zbraně a vybojujte jeho srdce. Jak na to?

Zajímejte se o něj

Dejte mu najevo, že vás zajímá, co dělá – a to nejen v práci. Zeptejte se na jeho koníčky a neztrácejte hlavu ani v případě, že se s vámi bude chtít bavit o fotbalu. V době internetu není problém si najít základní informace o jeho oblíbeném týmu a pak ho tím ohromit.

Využijte příležitost

Bude se brzy konat nějaký firemní večírek? Alkohol může vám oběma pomoci popustit zábrany, bude se vám spolu lépe povídat… a třeba to dojde i dál. Samozřejmě byste neměla opomenout stylovou garderóbu. Vyberte si šaty, které podtrhnou vaši postavu a v nichž budete lahodit jeho oku.

Nemračte se

Žádný muž nebude chtít ženu, která je neustále smutná nebo naštvaná. Místo toho, abyste se věčně mračila, raději nahoďte úsměv, i když vám zrovna do smíchu nebude. Jedná se o základní afrodiziakum. Zaujmete ho a sama se budete cítit lépe.

Nechte si od něj pomoci

Muži mají rádi, když se mohou cítit potřební. Proto ho požádejte o pomoc i v případě, že budete schopná si poradit sama.

Dbejte o svůj zevnějšek

Byla jste zvyklá občas přijít do práce ne úplně upravená, protože den předtím se protáhlo posezení s kamarádkami u vína? Na to teď zapomeňte. Na tmavé kruhy pod očima nikoho nenalákáte. Místo toho si raději naneste make-up a vezměte si hezké oblečení. Nemusí se nutně jednat o vyzývavé minišaty, krásně vám poslouží i hezká sukně.


Image by iconmac at FreeDigitalPhotos.net