Pracovní týden někdy bývá proklatě dlouhý. Už také nedočkavě vyhlížíte, kdy přijde víkend a s ním dva báječné dny volna? Jestli za sebou máte těžkých pár dní, je potřeba se pořádně odreagovat a odvázat se. Vyrazte to roztočit na diskotéku a staňte se královnou večírku. Jak na to? Zvolte outfit, ve kterém zazáříte.

Flitry a blýskavé topy

Když jsme mluvili o tom, že máte zazářit, mysleli jsme to doslova. Diskotéka je ideální příležitost na to, abyste si vzala stylové oblečení osázené flitry a kamínky. Barevné světelné paprsky se od nich budou zajímavě odrážet.

Nebojte se výstřihů

Obdařila vás příroda dekoltem, který žádného muže nenechá chladným? Ještě to podtrhněte tím, že si obléknete vyzývavý top s velkým výstřihem. A jestli k vám příroda tak štědrá nebyla, nevadí. Můžete si vzít tričko ke krku a ozvláštnit ho nějakým zajímavým doplňkem. Velkou službu vám udělá například řetízek s výrazným přívěskem.

Ukažte své nohy

Na diskotékách jsou běžně k vidění sukně nejrůznější délky. Tak proč byste zrovna vy měla schovávat své pěkné nohy v kalhotách? V krátké sukni těsně pod zadek určitě neujdete pozornosti.

Nezapomeňte na make-up

Nemusíte jít zmalovaná tak, že vás nikdo nepozná, ale k diskotékám neodmyslitelně patří výraznější líčení. Odvažte se i při úpravě vlasů. Nosíte je neustále stažené do culíku? Je čas ho rozpustit a vlasy natupírovat nebo na nich udělat hezké lokny.

Hlavní je, abyste se cítila dobře

Na diskotékách je skvělé to, že na ně neexistuje žádný povinný dress code. Jestliže se ve vyzývavých topech s hlubokým výstřihem nebo krátkých sukních necítíte dobře, nenuťte se do toho. Pokud nepřijdete v teplácích a roztrhaném tričku, můžete zaujmout v čemkoli. A královnou večírku se stanete třeba po tom, co rozjedete nějaký odvážný tanec.


Image by Matan Segev at Pexels.com